21. května 2007 v 18:10 | Enýsek! =o) |  Hudba

21. května 2007 v 18:06 | Enýsek! =o) |  MUSIC- Panik
Upe boží klip !!!!!!!!!!! :-* že Suzí.... ♥

Linkin Park - 12.6.2007 PRAHA

11. května 2007 v 16:52 | Enýsek! =o) |  Hudba
LINKIN PARK
Předkapela: 30 Seconds To Mars
Mladí muzikanti jsou v podstatě na jednom velkém světovém turné a v přestávkách, místo odpočinku, pracují na nových písničkách a točí desky. O jejich kvalitách se koneckonců přesvědčíme na vlastí kůži při jejich červnové zastávce v pražské SAZKA ARENĚ, do České republiky se vrátí po čtyřech letech od jejich vyprodaného koncertu......
Ahojky toto je jen připomenutí pražského koncíku Linkin Park, který bude 12.6.2007 v SAZKA ARENE od 19.30hod. Já jsem si už lístky koupila..a upe mega moc se těším!! Kdo jede taky můžete napisat :))) Mějte se pápáápá...
Vstupenky k sezení za 1 595 Kč, 1 250Kč a 1 000 Kč, vstupenky k stání u pódia za 1 200 Kč a k stání za 895 Kč.

Parkovné 250 Kč.

Podrobnější informace k prodeji vstupenek a možnost rezervace naleznete na portálu Portál

Češi poprvé zaváhali, Německu podlehli 0:2

České hokejisty zaskočil na mistrovství světa až jeden z nejméně předpokládaných soupeřů. Německo ještě loni hrálo druhou výkonnostní skupinu MS, ale v Moskvě se na svého souseda vytáhlo. Dobře organizovanou hrou v obraně dokázali Němci udržet překvapivé vítězství 2:0. Do vedení je poslal Hackert, v závěru zvyšoval Wolf. Češi prohráli s Němci poprvé po 11 letech.
3. 5. 2007 20:20MOSKVA
Po vynechaném zápase s USA se do sestavy vrátil Petr Čajánek a poprvé si na šampionátu zahrál také obránce Rostislav Klesla, který byl odpoledne dopsán na soupisku českého týmu. V sedmé minutě byli blízko gólu Němci, Čechmánek musel proti dvojici Ullmann, Busch vytáhnout efektní zákroky. Němcům po vítězství nad Nory evidentně stouplo sebevědomí, Barta v další šanci trefil Čechmánka do masky.
Ke slovu se dostal i český tým. Balaštík napoprvé trefil jen náruč brankáře, podruhé v dobré pozici minul branku. Nepřesně mířil i Novotný, a tak udeřilo na druhé straně. V poslední minutě první třetiny putoval na trestnou lavici Marek a deset sekund před sirénou úspěšně před českým gólmanem tečoval puk Hackert.
I ve druhé části byli Němci překvapivě aktivnější a v polovině zápasu byl blízko další brance Polaczek, ale podle videorozhodčího stihl Čechmánek puk zastavit ještě před brankovou čarou. O pár vteřin později zase českému gólmanovi pomohla tyčka po střele Wolfa. Další nájezd dvou německých hráčů zlikvidoval dobrým obranným zákrokem Barinka.
Poslední část přinesla už obvyklý obrázek - čeští hráči se tlačili před branku, ale pečlivý forčekink Němců je nepustil do dobrých příležitostí. Černožluté dresy byly všude, žádnému z Čechů nedali prostor pro nadechnutí. Definitivně jejich snahu ukončil gól Wolfa v závěru utkání.
zdroj: zde

Česká republika- USA- 4:3

5. května 2007 v 15:33 | Enýsek! =o)
Petr Čáslava přijímá gratulaci od spoluhráčů Jaroslava Hlinky (vlevo) a Davida Výbroného (vpravo).

Hokejisté pokračují bez porážky, USA zdolali 4:3

Bez porážky vstoupí čeští hokejisté do osmifinálové skupiny mistrovství světa v Moskvě. Prvenství v základní skupině turnaje jim zajistilo vítězství 4:3 nad Spojenými státy americkými. O vítězství rozhodla branka Bednáře minutu před koncem. Další zápas sehraje česká reprezentace ve čtvrtek s vítězem středečního duelu Norsko - Německo.
1. 5. 2007 20:40MOSKVA
Čeští hráči byli od začátku aktivnější a dobrým napadáním nenechali Američanům prostor. Rozhodně měli také více šancí, ale brankář Grahame dělovky Sýkory i Tenkráta kryl. V deváté minutě dostali Američané výhodu přesilovky pět na tři, ale brzké Clarkovo vyloučení jejich snahu skórovat zmařilo. Početní výhodu naopak už za patnáct vteřin využili v 17. minutě Češi. Výborný přihrál Hlinkovi, a ten našel před brankou ve správný čas a na správném místě najetého Čáslavu.
V úvodu druhé části se do dobré pozice dostal obránce Ballard, když si na levé straně obhodil právě Čáslavu, ale skórovat nedokázal. Tým USA se radoval až v 25. minutě, kdy od modré napřáhl Suter a po jeho ráně se puk od tyčky dostal za Čechmánkova záda. Američané přidali na důrazu a zahanbit se nenechali ani čeští hráči, Čáslava sestřelil u mantinelu nepozorného Colea.